Kredyty dla Polaków pracujących za granicą
logo
button transfergo tanie transfery pieniędzy do Polski

Jak zacząć?

W jaki sposób skorzystać z usług Kredytwpolsce.pl?

ID-100101339Dzięki profesjonalnej i kompleksowej obsłudze, w prosty i szybki sposób dokonasz zakupu wymarzonego mieszkania lub domu. Pomożemy Ci także wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytu na zakup mieszkania lub domu w Polsce.

W przypadku kredytów hipotecznych dla osób pracujących za granicą, współpracujemy z 25 bankami, które specjalnie dla nas przygotowały uproszczoną ścieżkę współpracy w celu obsługi wniosków kredytowych osób pracujących za granicami Polski.

Trzy proste kroki do „czterech kątów” w Polsce

  • step01 Wypełnij krótki formularz a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie – najpóźniej w ciągu 24 godzin.
  • step02 Jeżeli nasza oferta będzie Ci odpowiadać to nasz doradca przeprowadzi Cię przez cały proces związany z ubieganiem się o kredyt na zakup mieszkania lub domu w Polsce. Pomoże określić szczegóły związane z kredytem: maksymalny okres spłaty, walutę kredytu, sposób zabezpieczenia, itp..
    Doradcy Kredytwpolsce.pl maksymalnie upraszczają zaangażowanie po stronie Klienta. Pomagamy w zorganizowaniu tłumaczenia dokumentów oraz w wypełnieniu wniosku kredytowego czy pozostałych formalności związanych z udzieleniem kredytu np. wycena nieruchomości czy sprawdzenie księgi wieczystej. Współpraca z Klientem odbywa się za pośrednictwem telefonu, e-maila lub poczty kurierskiej.
  • step03 Dwie lub jedna wizyta w Polsce i podpisanie umowy. Teraz banki posiadające placówkę zagraniczną umożliwiają Klientowi podpisanie umowy na miejscu.
    Ostatni etap – czyli podpisanie umowy kredytowej – wymaga osobistej i często tylko jedynej wizyty w Polsce. Klient może również wyznaczyć pełnomocnika np. członka rodziny z Polski do podpisania umowy kredytowej.


Skorzystaj z naszych bezpłatnych usług!

Współpraca z nami to duża oszczędność czasu i wygoda. Wypełniasz tylko krótki formularz – resztą zupełnie za darmo zajmuje się Doradca, który przygotowuje najkorzystniejszą ofertę kredytu na zakup mieszkania lub domu, w razie potrzeby zaproponuje nieruchomość.

Dodatkowym atutem korzystania z naszej oferty jest specjalna uproszczona procedura udzielenia kredytu dla Polaków pracujących za granicą. Klientowi łatwiej jest otrzymać kredyt aniżeli podczas wnioskowania o kredyt bezpośrednio w banku.

         
logo poltax


© 1999-2018 by Poltax.waw.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kredyt dla Polaków w Anglii, Irlandii, Holandii, w Niemczech ...