Kredyty dla Polaków pracujących za granicą
logo
button transfergo tanie transfery pieniędzy do Polski

O nas

Kredytwpolsce.pl jest wspólnym przedsięwzięciem Biuro Doradczego POLTAX i Domu Kredytowego NOTUS.

poltax_logo-300pxBiuro doradcze Poltax działające od ponad 15 lat jest największym polskim biurem zajmującym się zwrotami podatków i zasiłków dla Polaków pracujących za granicą m.in. Niemczech, Holandii, w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Norwegii, Austrii, Danii, Szwecji oraz w USA, z którego usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów. Więcej informacji

Dom Kredytowy NOTUS jest firmą doradczą działającą w sektorze finansów osobistych. Dom Kredytowy NOTUS swoim Klientom proponuje sprzedaż kredytów, ubezpieczeń i produktów inwestycyjno-oszczędnościowych w jednym miejscu. Dom Kredytowy NOTUS nawiązuje do najlepszych wzorów i wieloletnich tradycji przedwojennych instytucji finansowych i czerpie sprawdzone wzorce z przeszłości. Misją firmy jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

logo-notus-bigDom Kredytowy NOTUS posiada oddziały w największych miastach Polski. Zespół doradców finansowych obecnie liczy około 240 osób i stale rośnie. Nasi doradcy mogą spotkać się w każdym, dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.

Model działania wszystkich pracowników i współpracowników Domu Kredytowego definiuje nazwa firmy – NOTUS, co po łacinie znaczy „przyjazny, zaufany”.

Profesjonalizm i bogate doświadczenie pracowników Domu Kredytowego NOTUS gwarantują obsługę Klientów na najwyższym poziomie.

Kredytwpolsce.pl powstał w odpowiedzi na liczne sugestie naszych Klientów – Polaków pracujących za granicą m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii czy w Niemczech, którzy planują zakup mieszkania lub domu z myślą o powrocie do Polski.

Skorzystaj z naszych usług bez żadnych opłat.

 

         
logo poltax


© 1999-2018 by Poltax.waw.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kredyt dla Polaków w Anglii, Irlandii, Holandii, w Niemczech ...