Kredyty dla Polaków pracujących za granicą
logo
button transfergo tanie transfery pieniędzy do Polski

Prasa

Dla prasy

Ta część serwisu dedykowana jest głównie mediom oraz wszystkim zainteresowanym najnowszymi informacjami o działalności firmy. Mogą tu Państwo znaleźć bieżące komunikaty prasowe wysyłane do dziennikarzy oraz archiwum tych informacji.

Kontakt dla mediów
Poltax s.c.
ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa
tel. 22 434 66 80
adrian.piontek@poltax.waw.pl

O nas

Biuro Doradcze POLTAX powstało w 1999r. w Warszawie, rozpoczęło działalność związaną z odzyskiwaniem podatków dla osób, które pracowały w Niemczech. Dzisiaj POLTAX jest polskim liderem w tej branży. Każdego roku wysyłamy tysiące wniosków o zwrot podatku i zasiłków do urzędów finansowych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Belgii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Danii oraz USA. Pracownicy współpracujący z nami to najbardziej doświadczeni specjaliści z branży podatkowej. Klienci mogą być pewni, że ich zwrot podatku zostanie rozliczony zgodnie z najbardziej aktualnymi przepisami prawa podatkowego danego kraju i że rezultatem ich działań będzie uzyskanie najwyższego możliwego zwrotu.

Biuro Doradcze POLTAX znane jest obecnie nie tylko w Polsce ale również w Europie. Nasze usługi określane są jako najbezpieczniejszy i najpewniejszy sposób na odzyskanie należnych pieniędzy.

Oprócz serwisu Kredytwpolsce.pl Biuro Doradcze POLTAX jest właścicielem następujących serwisów internetowych: www.poltax.waw.pl; www.czekipodatkowe.pl; www.podatekangielski.pl; www.ksiegarnia.poltax.waw.pl.

         
logo poltax


© 1999-2018 by Poltax.waw.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kredyt dla Polaków w Anglii, Irlandii, Holandii, w Niemczech ...