Kredyty dla Polaków pracujących za granicą
logo
button transfergo tanie transfery pieniędzy do Polski

Transfery pieniędzy do Polski

„Z rodziną w Polsce, która na mnie polega, potrzebuję szybkiej obsługi i najlepszego kursu wymiany. Firmy na której mogę polegać. Dlatego wybrałem TransferGo.”

Dlaczego powinniśmy wybrać ofertę TransferGo?

Oszczędność!

Ogólna stawka za przelew wynosi £0.99, €0.99, 20NOK, 10SEK, 20DKK, 9zł w zależności od kraju zamieszkania. Użytkownicy https://www.poltax.waw.pl/ mają pierwszy przelew zupełnie ZA DARMO!

Bezpieczeństwo

Standardy bezpieczeństwa są tak samo wysokie, jak te oferowane przez banki. TransferGo jest zarejestrowanym dostawcą usług płatniczych, nadzorowanym przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych oraz HM Revenue & Customs (HMRC)

Czas

Dzięki TransferGo Twoje pieniądze przemieszczają się naprawdę szybko – środki wpłyną na konto odbiorcy nie później, niż następnego dnia roboczego.

Dla firm

Jeśli posiadasz firmę, która dokonuje przelewów miedzynarodowych oferta TransferGo jest bezkonkurencyjna! Zaufało nam już ponad 30 tysięcy przedsiębiorców na całym świecie.


Mówimy w Twoim języku

Bez potrzeby wybierania opcji menu i niepotrzebnych pytań. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania w języku polskim.

glowy

transfer-go

Gwarantowana kwota odbiorcy

Banki nie ujawniają, że ich opłaty wynoszą nawet 5% od przesłanej kwoty. Z nami dokładnie wiesz, ile zapłacisz i ile pieniędzy otrzyma odbiorca.

button-zrob-pierwszy-przelew-2

         
logo poltax


© 1999-2017 by Poltax.waw.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kredyt dla Polaków w Anglii, Irlandii, Holandii, w Niemczech ...